Analiza finansowa w Excelu – Standard

Szybka i profesjonalna analiza finansowa, szeroka gama wskaźników finansowych, wyznaczanie struktury i dynamiki pozycji sprawozdań! 

Prezentujemy aplikację, która pozwoli dokonać profesjonalnej i szybkiej analizy finansowej.  Wylicza szeroką gamę wskaźników finansowych, a także wyznacza strukturę i dynamikę pozycji sprawozdań finansowych, na podstawie wprowadzonych danych bilansowych oraz rachunku zysków i strat.
Jest to proste i wygodne (zaopatrzone w instrukcję), efektywnie realizuje swój główny cel – dostarcza szybkiej i niemal automatycznej informacji o stanie finansów badanej firmy. Za pomocą tego programu można dokonać analizy każdego przedsiębiorstwa!

Polecana szczególnie:

– służbom finansowym i właścicielom przedsiębiorstw
– firmom księgowym i konsultingowym prowadzącym obsługę finansową firm
– inwestorom giełdowym
– studentom kierunków ekonomicznych
…oraz wszystkim zainteresowanym sprawami analizy finansowej
Razem z programem Uzyskują Państwo dożywotnią gwarancję dotyczącą programu, łącznie z możliwością darmowego dokonania niewielkich przeróbek w zależności od konkretnych potrzeb klienta. Istnieje też możliwość wprowadzenia dodatkowych funkcji (odpłatnie) w przypadku zapotrzebowania ze strony użytkownika.

Analiza Finansowa – wersja Standard – funkcje:

– analiza finansowa przedsiębiorstwa prowadzącego pełną rachunkowość, ale dla uproszczonej wersji bilansu (tylko pozycje oznaczone literami i liczbami rzymskimi)
– wariant porównawczy i kalkulacyjny rachunku zysków i strat
– 3 okresy roczne
– 25 wskaźników: rentowności, płynności, rotacji i zadłużenia
– uproszczona analiza struktury bilansu